ŠKOLA U PRIRODI

Dana 23. svibnja 2017.  učenici III. i IV. razreda krenuli su u Školu u prirodi u Novi Vinodolski.

Na putu do odredišta stali smo u Karlovcu i posjetili Aquaticu - slatkovodni akvarij. Nakon dolaska u Novi Vinodolski i smještaja u hotel Lišanj, vrijeme smo proveli na plaži. Drugoga dana posjetili smo kulu Nehaj u Senju i vidikovac Ledenice te razgledavali eksponate u Narodnom muzeju u Novom Vinodolskom.  Treći dan bio je rezerviran za vožnju katamaranom do Vrbnika na otoku Krku. Nakon razgledavanja grada Vrbnika, vratili smo se našim aktivnostima u Novi Vinodolski. Četvrtog dana, nakon ručka krenuli smo kući. Usput smo stali u Fužinama i razgledali Muzej žaba i Lokvarsko jezero. Nakon stajanja i okrepe u Karlovcu, krenuli smo u Kutinu. Puno se naučilo, a bilo je vremena i za kupanje, zabavu te druženje.

objavio: Marija Velcl   datum: 6. 6. 2017.