Poslujmo zajedno/Doing business together - završna konferencija u sklopu Erasmus+ programa

U Kutini je 7. rujna 2017. godine održana završna konferencija projekta Poslujmo zajedno iz Erasmus+ programa. Domaćin je bio Grad Kutina u suradnji s Razvojnom agencijom Mrav. Osnovna škola Vladimira Vidrića sudjelovala je kao jedan od partnera u projektu. Ravnateljica Snježana Coha govorila je o provedbi i dobrobiti projekta za učenike i učitelje s naglaskom da škola unazad nekoliko godina sudjeluje u različitim projektima te ima jako dobar tim ljudi koji su stekli znanja i iskustva koja mogu iskoristiti kao nositelji nekog budućeg projekta.

O konkretnim aktivnostima, edukacijama i iskustvima učenika i učitelja govorili su neposredni sudionici, učitelji Nikola Bartulić i Aleksandra Savić Nikitović s naglaskom na radni kamp u Bugarskoj.

Na završnoj konferenciji konstatirani su ostvareni rezultati projekta, u prvom redu poticanje mladih na proaktivan odnos prema poduzetništvu kroz korištenje IKT tehnologija u obrazovanju. Tiskani trojezični (hrvatski, engleski i bugarski jezik) Priručnik o poslovanju učeničkih zadruga također je prezentiran sudionicima konferencije.

objavio: Marija Velcl   datum: 8. 9. 2017.