DANI KRUHA I ZAHVALNOSTI ZA PLODOVE ZEMLJE 2017.

Ovogodišnja gradska manifestacija Dana kruha i zahvalnosti za plodove zemlje održana je, zbog kiše, na gradskoj tržnici u Kutini. Kao sudionici izložbe predstavili smo se bogatim štandom s prigodnim krušnim proizvodima među kojima je dominirao oblik pletenice, a cjelokupni dojam upotpunili su proizvodi od različitih vrsta žitarica, voća, kolača i plodova jeseni. Prema ocjeni stručnog povjerenstva Škola je za postavu štanda osvojila 3. mjesto!

Izložbu je otvorio gradonačelnik Kutine Zlatko Babić, a blagoslovio kapelan župe Majke Božje Snježne. Izložba je imala natjecateljski i humanitarni karakter. Zahvaljujući posjetiteljima i njihovim dobrovoljnim prilozima dio prikupljenih sredstava bit će usmjeren u humanitarne svrhe. Predsjednica Koordinacije Kutina grad prijatelj djece Renata Vlahek zahvalila je svim izlagačima na uloženom trudu.

Škola posebno zahvaljuje roditeljima, učenicima i drugim članovima obitelji koji svaku godinu pripremaju proizvode te daju veliki doprinos uspješnosti izložbe. Hvala i svim djelatnicima škole na sudjelovanju u organizaciji i realizaciji izložbe.

objavio: Nikola Bartulić   datum: 10. 10. 2017.