Natječaj „Moja priča“

U povodu Dana Grada Kutine i Mjeseca hrvatske knjige Knjižnica i čitaonica Kutina provela je natječaj „Moja priča“. U pisanju poetskih i proznih uradaka mogli su sudjelovati svi učenici kutinskih osnovnih škola na slobodnu temu. 9.11.2017. godine nagrađeni učenici su i pročitali svoje literarne uratke i primili zaslužene nagrade. Nagrađeni učenici naše škole su: 1. mjesto Marko Peštaj i 3. mjesto Vito del Ponte, 2. razred Gornje Gračenice mentorice Ivane Antić; 3. mjesto Gabrijel Gregel, 4. razred Gornje Gračenice mentorice Zlatke Cigula; 1. mjesto Erik Božić, 2. mjesto Tara Nikitović i 3. mjesto Marina Bogdan iz 3.b razreda matične škole mentorice Sonje Markanović; 2. mjesto Sara Špičak iz 4.a mentorice Mirjane Rosavec; 1. mjesto Agata Štajcer iz 4.b mentorice Zdenke Ivanić; 2. mjesto Aurora del Ponte iz 5.a mentorice Spomenke Bešlić; 3. mjesto Hannah-Katarina Mravunac mentorice Valerije Galic Antolić. U kategoriji Rastanak 3.mjesto je osvojio Boris Vidiček iz 2.b razreda mentorice Mirele Sijarto. Čestitamo svim nagrađenima!

objavio: Nikola Bartulić   datum: 12. 11. 2017.