Putovanje očima izbjeglog djeteta

6. veljače 2018. godine u holu OŠ Vladimira Vidrića u Kutini otvorena je izložba „Putovanje očima izbjeglog djeteta“. Kakvo je viđenje svijeta djece izbjeglica putovanjem kroz prošlost, sadašnjost i budućnost prikazali su crtežima koje smo izložili. Postav crteža izložio je i uredio Nikola Bartulić, učitelj likovne kulture u našoj školi. Izložbi su prisustvovali ravnatelji kutinskih škola OŠ Mate Lovraka i Stjepana Kefelje, predstavnica Grada Kornelija Marošević, predstavnica Centra za socijalnu skrb Sanela Fijolić, članovi udruge Balkon iz Zagreba, članovi Kulturnog centra mladih iz Kutine, predstavnik Muzeja Moslavina iz Kutine Mladen Mitar, predstavnici PU Kutina, predstavnici Vijeća učenika OŠ Vladimira Vidrića, tražitelji međunarodne zaštite u našoj školi, ravnateljica Snježana Coha, predstavnici stručne službe i učitelji naše škole. Sve je to popratila Mreža tv te kutinska novinarka Gordana Pelin. Izložbu možete posjetiti tijekom cijelog mjeseca veljače.

objavio: Nikola Bartulić   datum: 6. 2. 2018.