Valentinovo

Ljubav se skriva u malim stvarima, u detaljima koji život znače. Ljubav je motivirala i inspirirala učenike da svoja razmišljanja o ljubavi zapišu ili nacrtaju. Što je ljubav, kako je biti zaljubljen, postoje li nesretne ljubavi, kakve spletke sprema Amor...sve su to pitanja koja zaokupljaju dječje misli i maštu.
Njihove literarne i likovne uratke vrednovali su učitelji hrvatskoga jezika, učitelj likovne kulture i učiteljica razredne nastave.
U razrednoj nastavi nagrađeni su: Mia Kranjčec, Klara Šćapec, Ria Hrastnik, Tea Nikolina Harmicar, Mona Hrastnik, Patrik Srbotnjak, Nina Stublija, David Rajković, Chiara Rožić, Sara Sambolek, Sara Špičak i Tea Sušac.
Nagrađeni učenici od 5. do 8. razreda su: Petra Durbek, Karla Rast, Antonia Ančić, Franko Mikuličić, Lana Fehir Kostecki i Filip Lisac.
Izložba nagrađenih literarnih i likovnih radova postavljena je u predvorju škole. Uz jezično i likovno stvaralaštvo, skupina učenika izrađivala je nakit i pripremila prodajnu izložbu za učenike i djelatnike škole.
Dodjela zahvalnica i nagrada održana je u školskoj knjižnici. Hvala svima na sudjelovanju. Čestitke nagrađenima!

objavio: Nikola Bartulić   datum: 15. 2. 2018.