UPISI U 1. RAZRED 2018./2019.

Poštovani roditelji,

bliži se vrijeme upisa u prvi razred. Upisi i procjena zrelosti (testiranje) djece za školsku godinu 2018./2019. održat će se 1., 4. i 5. lipnja od 9:00 do 16:00 sati u maloj dvorani škole.

Upis učenika prvih razreda područnih škola Donja i Gornja Gračenica obavljat će se u područnim školama u istim terminima.

Na upis su roditelji obavezni donijeti: rodni list (kopija), domovnicu (kopija), OIB (ako ne piše na rodnom listu), JMBG i liječničko uvjerenje školske medicine.

Napomene:

• Roditelji koji su se nedavno preselili i nisu promijenili adresu prebivališta, prema upisnom području ne pripadaju našoj školi, trebaju prijaviti boravište u MUP-u kako bi mogli dobiti potvrdu o boravištu te su je dužni donijeti na dan upisa.
  • Za popunjavanje upitnika za roditelje i ostale upisne dokumentacije potrebni su OIB-i oba roditelja.

Veselimo se novoj generaciji naših učenika!

objavio: Nikola Bartulić   datum: 18. 5. 2018.