DRŽAVNA SMOTRA DANA KRUHA U KUTINI

Grad Kutina ove je godine 13. listopada bio domaćin Državne smotre Dana kruha koju provodi Udruga Lijepa naša. Na Trgu dr. Franje Tuđmana svoja su izložbena mjesta postavili učenici iz cijele Hrvatske, uključujući i naše vrtićance, učeničke domove te udruge.

Učenici 8.b u trenutcima odmora od postavljanja izložbenog mjesta.

Velik broj posjetitelja imao je priliku prisustvovati prigodnom programu, procesiji i svetoj misi te naravno, isprobati različite pekarske proizvode.

Naša je škola svoje izložbeno mjesto uz ukusne kolače, kruhove i kiflice predstavila temom „Alati iz bakine radionice“ pri čemu je izložen velik broj već zaboravljenih pomagala koja su žene nekada koristile. Ovom prilikom se zahvaljujemo svim roditeljima i ostalima koji su sudjelovali u provedbi Dana kruha.

objavio: Helena Vuković   datum: 16. 10. 2019.