PREPORUKE ZA OSOBE U KUĆNOJ SAMOIZOLACIJI

Naša ljubav za njihova srca
Autor: Helena Vuković Žarko, 4. 12. 2020.

9. 11. obilježen je Svjetski dan posvojenja. Na žalost, nemaju sva djeca bez roditelja sreću biti posvojena.
Jedna od misija naše škole jest učiti djecu da su sva djeca, bez obzira na narodnost, boju kože, vjeroispovjest, jezik kojim govore, ali i socijalni status - jednako vrijedna. Jednako tako, vrlo rado se kao škola uključujemo u humanitarne akcije koje za cilj imaju pomoći djeci. Stoga smo se vrlo rado odazvali i akciji Naša ljubav za njihova srca, koja je je pokrenuta kako bi se prikupila sredstva za obnovu Dječjeg doma Vrbina iz Siska koji je u veoma lošem stanju.
Od srca se zahvaljujemo dragoj Sanji Doležal koja je podržala ovu akciju, ali i našu školu.