Program pomoći roditeljima u nabavci školskih knjiga i školskog pribora za sve učenike osnovnih škola s područja Grada Kutine

Poštovani roditelji,

Grad Kutina kao i prijašnjih godina nastavlja provoditi program pomoći roditeljima u nabavci školskih knjiga i školskog pribora za sve učenike osnovnih škola s područja Grada Kutine. Vrijednosti navedene u potvrdama iznose 300 kuna za učenike od 1. do 4. razreda, odnosno 500 kuna za učenike 5. do 8. razreda. Potvrdu  kojom se dokazuje da je Vaše dijete upisano u jednu od osnovnih škola s područja Grada Kutine na osnovu koje možete ostvariti pravo na sufinanciranje knjiga i školskog pribora možete preuzeti u Upravnom odjelu za društvene djelatnosti, socijalnu skrb i civilno društvo Grada Kutine, Trg kralja Tomislava 12, svakim radnim danom od 1. do 15. srpnja 2022. godine i to od 8:00 do 14:00 sati, a 5., 7. i 12. srpnja do 17:00 sati.

Navedenu  potvrdu mogu preuzeti samo roditelji ili staratelji učenika uz predočenje osobne iskaznice ili druge isprave sa slikom. Temeljem navedene potvrde možete ostvariti pravo na novčanu potporu za nabavku knjiga i školskog pribora u knjižari TIP d.o.o. Kutina, Kralja P. Krešimira IV.

Dokumenti:

ODLUKA O SUFINANCIRANJU ŠKOLSKIH UDŽEBNIKA

SUFINANCIRANJE ŠKOLSKIH UDŽBENIKA

objavio: Helena Vuković   datum: 20. 6. 2022.