USKRSNI SAJAM - "POMOZIMO ZAJEDNO"

11.04.2014. održan je Humanitarni uskrsni sajam, u organizaciji grada Kutine, pod nazivom "Pomozimo zajedno", na kojem su sudjelovale brojne udruge, škole i ustanove. I učenici naše škole izložili su svoje radove; pisanice, čestitke, piliće i ukrase, koje su napravili na satu likovne kulture, na likovnoj grupi i u produženom boravku zajedno sa učiteljima i roditeljima.

Radovi su se prodavali po simboličnim cijenama, a novac koji je prikupljen prodajom namijenjen je liječenju bolesne djece grada Kutine i okolice.

Sajam je otvorio gradonačelnik Kutine Andrija Rudić.

Za učenike su bile organizirane tradicionalne uskrsne igre kotrljanja pisanice i nošenja pisanica u žlici. Učenici 3. razreda, Leo i Martin, pobijedili su i igrama i osvojili nagrade.

objavio: Martina Bartolčić   datum: 13. 4. 2014.