Dani kruha 2014.

Kao i svake godine, pa tako i ove, u Dječjem tjednu na novom kutinskom gradskom trgu organizirana je izložba uz Dane kruha i zahvalnosti za plodove zemlje. Obilježavanje Dana kruha dugogodišnja je tradicija ove škole zahvaljujući radu i entuzijazmu njenih djelatnika te dobroj suradnji s roditeljima i ostalim članovima obitelji koji sudjeluju u pripremi izložbenih proizvoda.

Ove godine na štandu su dominirali proizvodi i eksponati od orašastih plodova i sjemenki. Posjetitelji su mogli kušati ukusne i zdrave domaće proizvode, slane i slatke delicije. Izložbu su uz pomoć učenika osmislili i postavili sljedeći učitelji: Aleksandra Savić Nikitović, Kristina Mikuličić i Nikola Bartulić.

Izložba je bila natjecateljskog i prodajnog karaktera, a novčani prilozi idu u humanitarne svrhe.

Tekst i fotografije: Nataša Šporčić, prof. i dipl. knjižničar

objavio: Administrator   datum: 13. 10. 2014.