LiDraNo 2015. - Gradska smotra

Osnovna škola Vladimira Vidrića bila je domaćin gradske smotre LiDraNa 2015. za učenike osnovnih škola Grada Kutine. Uz kulturno-umjetnički program učenika OŠ Vladimira Vidrića, nazočne je pozdravila ravnateljica škole Snježana Coha, a smotru je otvorio dogradonačelnik Kutine Damir Petravić.

Radove i nastupe učenika u kategorijama literarnoga, novinarskoga i dramsko-scenskoga stvaralaštva vrednovala su prosudbena povjerenstva u koja su imenovani učitelji hrvatskoga jezika i osobe koje se profesionalno bave određenom vrstom stvaralaštva.

Osnovnu školu Vladimira Vidrića na županijskoj smotri predstavljat će Vlatka Bezeredi, učenica 8.  razreda u kategoriji literarnoga izraza i dramska skupina (5. – 8. razreda) u kategoriji skupnih scenskih nastupa. Mentorice su Valerija Galic Antolić i Diana Kajganić.

Sve rezultate pogledajte u privitku.

Čestitamo učenicima i mentorima na uspjehu i želimo im sreću na županijskoj smotri koja će se održati 6. veljače 2015. u Kutini. Domaćin županijske smotre je OŠ Vladimira Vidrića.

Tekst: Nataša Šporčić, prof. i dipl bibliotekar

Priloženi dokumenti:
REZULTATI_LIDRANO_2015_-_obavijest_skolama.docx (14.42 KB)

objavio: Martina Bartolčić   datum: 22. 1. 2015.