NAGRAĐENI NAJUSPJEŠNIJI UČENICI I MENTORI

Grad Kutina nagradio je najuspješnije učenike i mentore koji su svojim znanjem, vještinama i ustrajnim radom postigli zapažene rezultate na županijskom ili državnom nivou.

Svečana dodjela simboličnih nagrada održana je u Pučkom otvorenom učilištu, a nagrađeni Vidrićevci su:

1. Antonio Ozimec i mentor Mario Kolesar – županijski i državni prvak (tehnička kultura)

2. Paula Krajinović, Vanesa Plevnik i Ivana Batković i mentor Nikola Bartulić – radovi predloženi za državnu smotru (likovna kultura)

3. Vlatka Bezeredi i mentorica Valerija Galic Antolić – literarni rad predložen za državnu smotru LiDraNa 2015. i 1. mjesto na Goranovom proljeću

4. Leo Znika i mentorica Nataša Šporčić – pozvan na Nacionalni kviz za poticanje čitanja

Čestitamo učenicima i mentorima!

objavio: Marija Velcl   datum: 11. 6. 2015.