OBAVIJEST

U Osnovnoj školi Vladimira Vidrića – Kutina 1. veljače 2016. godine u 17,00 h održan je roditeljski sastanak za roditelje učenika četvrtih razreda Matične škole, te trećeg i četvrtog razreda Područne škole Gornja Gračenica koji su potpisali suglasnost za školu u prirodi.

Na sastanku se birala turistička agencija koja će organizirati školu u prirodi u Novom Vinodolskom od 6. do 9. lipnja 2016. godine.

Biralo se između tri agencije (Astralis travel d.o.o Slavonski Brod, Laterna Sisak, Media turist Zagreb) koje je odabralo Povjerenstvo za provedbu Javnog poziva i izbor najpovoljnije ponude za organizaciju škole u prirodi na svom sastanku 25. siječnja 2016. godine.

Nakon provedenog javnog glasovanja odabrana je Turistička agencija Astralis travel d.o.o iz Slavonskog Broda.

objavio: Marija Velcl   datum: 3. 2. 2016.