preskoči na sadržaj

Osnovna škola Vladimira Vidrića Kutina

Login
ŠKOLA ZA ŽIVOT

http://skolazazivot.hr

e-Dnevnik

Upisi u srednju školu

LOGO EKO ŠKOLE

BRONČANI STATUS

 

Dan sigurnijeg interneta

7.2.2017.

Centar za sigurniji Internet

www.csi.hr

Neke od filmića koje su napravili učenici pogledajte ovdje.

ENERGETSKA OBNOVA

KALENDAR ŠK. GODINE

Kalendar šk. godine 2018./2019.

UPISI U SREDNJU ŠKOLU

APEL GRAĐANIMA KUTINE

OBRAĆANJE GRAĐANIMA KUTINE!

(kliknite na tekst iznad)

Koliko je sati?
Kalendar
« Studeni 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

Metodička igra

Priručnik za djecu

Priručnik za roditelje

Facebook brošura

Tražilica
ARHIVA DOKUMENATA
DABAR

RASPORED ZVONA

Jesen...

RED BUTTON

Školski pretinci

HRABRI TELEFON

In memoriam...

Ankica Majer

1960. -  2016.

In memoriam...

Valerija Benac

1981. - 2011.

Vrijeme

Korisni linkovi

Brojač posjeta
Ispis statistike od 2. 12. 2009.

Ukupno: 561221
Ovaj tjedan: 660
IZVANNASTAVNE AKTIVNOSTI
IZVANNASTAVNE AKTIVNOSTI U ŠK. GODINI 2016./2017.
Marija Velcl / datum: 11. 10. 2016. 22:21

Izvannastavne aktivnosti u šk. godini 2016./2017.


[OPŠIRNIJE]



Izvannastavne aktivnosti učenika u 2015./2016. šk. godini
Marija Velcl / datum: 23. 9. 2015. 12:11
Ime i prezime učenika Izvannastavne aktivnosti Razredi Vrijeme održavanja
Diana Kajganić dramska skupina 5.-8. četvrtak 7. sat
Valerija Galic Antolić literarna skupina 5.-8. petak 6. sat
Spomenka Bešlić novinarska skupina 5.-8. ponedjeljak 7.sat
Kristina Mikuličić košarka 5.-8. ponedjeljak 7.sat
Kristina Mikuličić atletika 5.-8. ponedjeljak 8.sat
Kristina Mikuličić univerzalna športska škola 1. i 2.

srijeda 7.sat

petak 6.sat

Kristina Mikuličić univerzalna športska škola 3. i 4.

srijeda 6. sat

četvrtak 6. sat

Kristina Mikuličić/Aleksandra Savić Nikitović plesna skupina 5.-8. petak 7. sat
Mario Kolesar Klub mladih tehničara 5.-8. četvrtak 7. i 8. sat
Nikola Bartulić grupa za vizualni identitet škole

5.-8.

srijeda 7. i 8.sat
Nikola Bartulić nogomet

5.-8.

četvrtak 7. i 8. sat
Žaklina Prebeg odbojka

5.-8.

utorak 8. sat
Žaklina Prebeg stolni tenis

5.-8.

utorak 7. sat
Manda Ferk ekolozi

5.-8.

ponedjeljak 6. sat
Marina Međimurec Čupić vjeronaučna olimpijada

5.-8.

petak 6. i 7. sat
Anita Novaković zbor

5.-8.

ponedjeljak 7. i 8. sat

 


[OPŠIRNIJE]



RSS


preskoči na navigaciju