2023./2024.
Državo natjecanje u krosu

28. 11. 2023. su naše djevojčice Eva Labus, Renata Hoško, Sara Noelle Slukan i Ema Harmicar u konkurenciji 5. i 6. razreda osvojile 4. mjesto na državnom natjecanju u krosu dok su dječaci Benjamin Gojko Sarač, Patrik Šuler, Domagoj Čarape i Borna Burmudžija osvojili 9. mjesto.

Odbojka Ž, Odbojka M, Rukomet M

Djevojčice naše škole su 15.11.2023. u vrlo izjednačenom finalu odbojke nažalost izgubile 2:1 protiv OŠ Zorke Sever dok su dječaci 16.11. izgubili u odbojci, ali su u rukometu  23.11. uspjeli izboriti nastup na županijskom natjecanju s osvojenim 1. mjestom na međugradskom natjecanju.

Županijsko natjecanje u krosu

Učenici naše škole su 12. listopada 2023. godine sudjelovali na Županijskom natjecanju u krosu, koje se održalo u Topuskom.

Čestitamo svim natjecateljima i natjecateljicama koji su uspješno zastupali našu školu, a posebno učenicama i učenicima, koji su u napetim utrkama uspjeli osvojiti 1. mjesto u konkurenciji 5. i 6. razreda te osigurati odlazak na državno natjecanje.

1. mjesto ekipno su osvojile djevojčice: Renata Hoško, Eva Labus, Sara Noelle Slukan i Ema Harmicar.
3. mjesto pojedinačno: Renata Hoško.

1. mjesto ekipno su osvojili dječaci: Benjamin Gojko Sarač, Patrik Šuler, Domagoj Čarapar i Borna Burmudžija.
1. mjesto pojedinačno: Benjamin Gojko Sarač.

šk. god. 2022./2023.
Županijsko natjecanje u košarci 5. i 6. razredi
Županijsko natjecanje u košarci u konkurenciji 5. i 6. razreda se održalo u Sisku 20. travnja 2023. godine. Učenice naše škole su osvojile 2. mjesto.

Županijsko natjecanje u graničaru
Učenici naše škole su na Županijskom natjecanju 5.4. u Sisku osvojili 4. mjesto.

Županijsko natjecanje u rukometu M
Učenici naše škole su u Glini 4.4. na Županijskom natjecanju u rukometu osvojili 4. mjesto.

Županijsko natjecanje u odbojci
Učenici i učenice naše škole su u Kutini izborili nastup na županijskom natjecanje u odbojci u konkurenciji 5. i 6. razreda. Djevojčice su 28.3.2023. u Glini osvojile 4. mjesto, a dječaci 3. mjesto.

Županijsko natjecanje u rukometu

Na međugradskom natjecanju u rukometu, koje se održalo 27.3.2023. u Kutini učenice naše škole su osvojile 1. mjesto u konkurenciji 5. i 6. razreda i izborile nastup na županijskom natjecanju.

Na županijskom natjecanju u rukometu, koje se održalo 30.3.2023. u Lipovljanima, učenice naše škole su osvojile 4. mjesto.

Međugradsko natjecanje u košarci
Učenice naše škole su 7.2. osvojile 1. mjesto na međugradskom natjecanju u košarci, a učenici 2. mjesto u konkurenciji 7. i 8. razreda.

Županijsko natjecanje u odbojci, Glina. Učenice naše škole su osvojile 4. mjesto, a učenici 2. mjesto.
(17.1.2022.)

Rukomet, M
Još jedno izjednačeno finale.. nažalost sedmerci su nam presudili.
(21.12.2022.)
Međugradsko natjecanje u rukometu, Ž, 7. i 8. razredi
Učenice naše škole su odlično odigrale sve utakmice, ali su nažalost izgubile u finalu te osvojile 2. mjesto na međugradskom natjecanju u rukometu.
(19.12.2022.)
Međugradsko natjecanje u odbojci
Učenici naše škole su osvojili 1. mjesto na međugradskom natjecanju u odbojci te izborili nastup na županijskom natjecanju u konkurenciji 7. i 8. razreda.
(14.12.2022.)
Učenice naše škole su danas osvojile 1. mjesto na međugradskom natjecanju u odbojci te izborile nastup na županijskom natjecanju u konkurenciji 7. i 8. razreda.
(7.12.2022.)
Međugradsko natjecanje u stolnom tenisu
Na međugradskom natjecanju u stolnom tenisu učenici naše škole su nažalost izgubili u finalu 3:2 te osvojili 2. mjesto i ponudu da se školi posudi stol.
(29.11.2022.)

Županijsko natjecanje u krosu: 1 uganut gležanj, 2 ozljede koljena, 6 medalja, 29 prijavljenih škola, 2. mjesto pojedinačno Benjamin Gojko Sarač, 3. mjesto pojedinačno Lena Peterfi, 3. mjesto ekipno-Petra Čarapar, Tea Nikolina Harmicar, Ela Hanžić i Nika Jutriša.