ZADRUGA VIDRA

Nakon uspješno provedene akcije za Božić, Zadruga Vidra OŠ Vladimira Vidrića i Zajednica tehničke kulture Kutina obilježili su Valentinovo i Međunarodni dan materinjeg jezika.

Cijeli tjedan na satovima razrednika , na ekolozima i Zadruzi učenici su izrađivali ukrase za Valentinovo, punili vrećice s lavandom, sadili čuvarkuće i ukrašavali penkala. Učenici su bili jako vrijedni i kreativni u izradi ukrasa. Razmišljali su o aktivnostima i što ponuditi učenicima, a da to bude njima poželjno.

Radili su na dizajnu proizvoda kako bi bili što atraktivniji tržištu. Bili su sretni, zadovoljni i ponosni kad se njihov proizvod prodao. Blagajnici Zadruge zarađeni novac su brojili, zapisivali i računali dobit. Na taj način su postali  mali poduzetnici. Zarađena sredstva utrošit ćemo za potrebe učenika škole.

Zahvaljujemo ZTK Kutina i  svima koji su pomogli da ova akcija bude uspješna.