OBAVIJEST ZA UČENIKE I RODITELJE O ORGANIZACIJI RADA ZA PRVI NASTAVNI DAN U ŠKOLSKOJ GODINI 2021./2022.

Prvi nastavni dan je 6. rujna 2021. (ponedjeljak). Taj dan učenici trebaju doći u školu prema sljedećem rasporedu.

RAZREDNA NASTAVA – 1. RAZREDI

• Učenici 1.a i 1.b razreda dolaze u školu u 9:00 sati u pratnji samo jednog roditelja.
  • Zbog specifičnih epidemioloških uvjeta prijem prvašića će biti organiziran u učionici na otvorenom (ulaz kod dvorane).
  • Učiteljice će djecu prozvati te na kratko uvesti u učionicu i provesti ih kroz školu.
  • Prijem prvašića završit će u 10 sati.
  • Učenici idu kući u pratnji roditelja.
  • Prvašići ne trebaju prvi dan nositi papuče, ali će ponijeti praznu školsku torbu kako bi preuzeli udžbenike.
  • Učenici ne moraju imati maske, ali, ako roditelji žele, učenici maske mogu ponijeti i koristiti u školi.
  • Roditeljski sastanak bit će organiziran prema uputama učiteljica.

RAZREDNA NASTAVA – 2.- 4. RAZREDI

• Nastava za učenike od 2. do 4. razreda prvi dan počinje u 8:00, a završava u 11:35, a ostale dane u tjednu prema rasporedu sati koji će dobiti od razrednika.
  • Učenici su obavezni ponijeti papuče, pernicu, informativku i praznu torbu radi preuzimanja udžbenika.
  • Za učenike putnike autobus iz Radićeve ulice polazi u 7:30 sati, a odlazi u 11:40 sati prvog nastavnog dana. Za ostale dane u tjednu odvoz je prema rasporedu.

PREDMETNA NASTAVA – 5.- 8. RAZREDI

Nastava za učenike od 5. do 8. razreda prvi dan počinje u 9:00, a završava u 13:25, a ostale dane u tjednu prema rasporedu sati koji će dobiti od razrednika.

Učenici od 5. do 8. razreda za prvi nastavni dan ponijet će papuče, pernicu, informativku i praznu torbu radi preuzimanja udžbenika.

Za učenike putnike autobus iz Radićeve ulice polazi u 8:30 sati, a odlazi u 13:30 sati prvog nastavnog dana. Za ostale dane u tjednu odvoz je prema rasporedu.

SVI UČENICI MORAJU NOSITI MASKU DO ULASKA U UČIONICU. RODITELJI DJECI MORAJU SVAKODNEVNO PRIJE POLASKA U ŠKOLU IZMJERITI TEMPERATURU, ALI NE MORAJU UPISIVATI U INFORMATIVKU.

Svim učenicima, učiteljima i roditeljima želimo uspješan početak nove nastavne godine!

Ravnateljica:

Snježana Coha

objavio: Helena Vuković   datum: 2. 9. 2021.