Terenska nastava: Posjet pametnoj tvornici instaliranoj na FSB-u

Učenici naše škole su 11.4.2024. godine, u sklopu projekta NEW STEM Kutina – ABECEDA budućnosti, provedba aktivnosti 2.7. Terenska nastava: Posjet pametnoj tvornici instaliranoj na FSB-u, čiji cilj je upoznati učenike s konceptom pametne industrije 4.0. U sklopu navedene aktivnosti, posjetili su sajam BIAM Zavarivanje u Zagrebu.

U sklopu navedene aktivnosti, učenici su se upoznati s najnovijim tehnologijama vezanim uz pametnu proizvodnju i učenici će imali priliku razgovarati s ljudima koji rade u STEM području.

Tvoricu su posjetili naši učenici: Hana Demiri, Karlo Habek, Gabrijela Jugović, Lana Lacko, Emili Mlinar, Vili Munko, Antun Repinc, Mihael Tomić, Boris Vidiček i Tomislav Vražić. u pratnji učitelja Tehničke kulture, Maria Kolesara.

objavio: Helena Vuković   datum: 23. 4. 2024.