OBAVIJEST O UPISIMA U PRVI RAZRED

Poštovani roditelji,

obzirom na pandemiju COVID-19 i sukladno uputama Ministarstva znanosti i obrazovanja testiranje učenika radi upisa u prvi razred neće se za sada još provoditi.

Također prema Planu upisa djece u prvi razred za šk. god. 2020./2021. objavljenom prije pandemije COVID-19 upisi su se trebali održati 1., 2., i 3.6.2020. godine, ali škola još nema informaciju hoće li to tako biti.

Ministarstva znanosti i obrazovanja je pokrenulo žurne izmjene Pravilnika o postupku utvrđivanja psihofizičkog stanja djeteta, učenika te sastavu stručnih povjerenstava gdje je postupak upisa u prvi razred osnovne škole reguliran te ćemo vas obavijesti o postupku upisa djece u prvi razred za šk. god. 2020./2021. čim budemo imali točne informacije.

Zvonimir Vidić, stručni suradnik pedagog

objavio: Helena Vuković   datum: 19. 5. 2020.