Upis učenika u 1. razred OŠ Vladimira Vidrića, Kutina za šk. god. 2020./2021.

Upisi u prvi razred za školsku godinu 2020./2021. održat će se 13., 14. i 15. srpnja od 8:00 do 16:00 sati u maloj dvorani škole.

Prije upisa djeteta škola će provoditi i testiranje djece koje će se provoditi 16., 17. i 18. lipnja od 8:00 do 16:00 sati u maloj dvorani škole. Na testiranje dolaze roditelj i dijete te je roditelj dužan donijeti: rodni list, domovnicu, OIB, JMBG i liječničko uvjerenje školske medicine.

Roditelji koji su se nedavno preselili i nisu promijenili adresu prebivališta niti prijavili boravište, a prema upisnom području ne pripadaju našoj školi, trebaju prijaviti prebivalište ili boravište u MUP-u kako bi mogli dobiti potvrdu o prijavi prebivališta/boravišta te su je dužni dostaviti školi najkasnije do dana upisa.

Pedagog: Zvonimir Vidić

objavio: Helena Vuković   datum: 5. 6. 2020.