DAN ŠKOLE

Zbog pandemije Corona virusa i nastave na daljinu, ove je godine izostala tradicionalna priredba koju povodom Dana škole pripremaju učitelji, nastavnici i učenici kutinske OŠ Vladimira Vidrića. U učionici Glazbene kulture nastavnice Ružice Krančević u dogovoru s kolegicom Tijanom Gvozdenović pripremljena je ova virtualna čestitka. Dan škole djeci i svim zaposlenicima OŠ Vladimira Vidrića čestitaju mnogi glumci, književnici, novinari i glazbenici. Svima koji su se odazvali zamolbi još jednom od srca zahvaljujemo.

U videu sudjeluju: Snježana Coha, Jasna Odorčić, Vitomira Lončar, Sanja Doležal, Vladimir Kočiš Zec, Ana Brdarić i Tomislav Jelinčić, Ana Begić Tahiri, Sanja Pilić, The Frajle, Doris Pinčić Rogoznica, Ana Maras Harmander, Ana Miščević, Antonija Dora Pleško, Andrej Dojkić, Antonija Šola, Anita Schmidt, Damir Kedžo, Areta Ćurković, Dino Purić, Dorijan Elezović, Domenica, Ivana Soldo Čabraja i Miroslav Čabraja, Dino Jelusić, Emina Arapović, Duško Ćurlić, Danijela Pintarić, Leona Paraminski, Siniša Ružić, Silvija Šesto, David Temelkov, Ecija Ojdanić, Ivan Pažanin, Ivana Radovniković, Jacques Houdek, Korana Gvozdić i Ivan Šarić, Emina Pršić, Ivica Propadalo, Mira Perić, Ivana Lovrić, Edita Misirić, Žanamari, Vladimir Tintor, Pamela Ramljak, Mario Kovač, Max Hozić, Tamara Šoletić, Matija Dedić, Matija Prskalo, Maja Nekić, Zele, Divlje jagode, Paola Valić Bekić, Mila Elegović, Nevena i Marko Vukes, Otokar Levaj, Marijana Mikulić, Tena Nemet Brankov, Mia Dimšić, Natalija Đorđević, Marin Bukvić, Nenad Borgudan, Mia Krajcar, Jan Kerekeš, Nina Martina Korbar, Nada Rocco, Sandra Lončarić, Petra Cicvarić, Pravila igre, Petra Dugandžić, Mirta Zečević, Neda Parmać, Mario Valentić, Slaven Knezović i Marko Torjanac.

objavio: Helena Vuković   datum: 8. 6. 2020.