UPIS UČENIKA U 1. RAZRED

Upis učenika u 1. razred OŠ Vladimira Vidrića, Kutina za šk. god. 2020./2021.

Upisi u prvi razred za školsku godinu 2020./2021. održat će se 13.7. od 8:00 do 16:00 sati u učionici kemije.

Roditelji koji još nisu obavili testiranje u školi, ako su u međuvremenu bili kod školske liječnice i dobili liječničko uvjerenje školske medicine, mogu nazvati školu na broj 044/682-326 i s pedagogom dogovoriti datum testiranja koje će biti prije upisa.

Za upis u prvi razred potrebno je donijeti sljedeće dokumente: rodni list, domovnicu, OIB, JMBG i liječničko uvjerenje školske medicine, pa vas molimo da ih dostavite najkasnije na dan upisa ako niste ranije.

Roditelji koji su se nedavno preselili i nisu promijenili adresu prebivališta niti prijavili boravište, a prema upisnom području ne pripadaju našoj školi, trebaju prijaviti prebivalište ili boravište u MUP-u kako bi mogli dobiti potvrdu o prijavi prebivališta/boravišta te su je dužni dostaviti školi najkasnije do dana upisa.

Pedagog: Zvonimir Vidić

objavio: Helena Vuković   datum: 23. 6. 2020.