POTVRDE GRADA KUTINE - PRAVO NA SUFINANCIRANJE KNJIGA I ŠKOLSKOG PRIBORA

Poštovani roditelji,

Grad Kutina kao i prijašnjih godina nastavlja provoditi program pomoći roditeljima u nabavci školskih knjiga i školskog pribora za sve učenike osnovnih škola s područja Grada Kutine. Vrijednosti navedene u potvrdama iznose 450 kuna za učenike od 1. do 4. razreda, odnosno 750 kuna za učenike 5. do 8. razreda. Potvrdu  kojom se dokazuje da je Vaše dijete upisano u jednu od osnovnih škola s područja Grada Kutine na osnovu koje možete ostvariti pravo na sufinanciranje knjiga i školskog pribora možete preuzeti u Upravnom odjelu za društvene djelatnosti, socijalnu skrb i civilno društvo Grada Kutine, Trg kralja Tomislava 12, svakim radnim danom od 29. lipnja do 15. srpnja 2020. godine i to od 8 do 14 sati, a 2. i 7. srpnja do 17 sati u sobi broj 5.

Navedenu  potvrdu mogu preuzeti samo roditelji ili staratelji učenika uz predočenje osobne iskaznice ili druge isprave sa slikom. Temeljem navedene potvrde možete ostvariti pravo na novčanu potporu za nabavku knjiga i školskog pribora u knjižarama JELENA d.o.o. Kutina, Trg kralja Tomislava 5 ili TIP d.o.o. Kutina, Kralja P. Krešimira IV.

PISMO GRADONAČELNIKA

objavio: Helena Vuković   datum: 25. 6. 2020.