Natječaj „Moja priča“ ove godine uživo

Promocija najuspješnijih uradaka s natječaja „Moja priča“ u povodu Mjeseca hrvatske knjige i Dana grada Kutine održana je 9. studenoga  2021. godine u Knjižnici i čitaonici Kutina. Na natječaju su sudjelovali učenici četiriju kutinskih osnovnih škola. Ove smo se godine okupili na zadovoljstvo svih u prostoru knjižnice. Svojim raznolikim radovima učenici su pokazali da je za kreativan rad potrebno i puno čitanja što se ujedno i naglašava u Godini čitanja.

Gradonačelnik Zlatko Babić i predstavnici Učeničkog vijeća Grada Kutine dodijelili su nagrade najboljima te zahvalnice učenicima koji su sudjelovali na natječaju, a gospođa Biserka Stojić ispred Zaklade Sandra Stojić nagradu u posebnoj kategoriji za uratke na temu rastanka.

Nagrađeni učenici naše škole iz razredne nastave su:

3. razred Fran Smuk (1. mjesto)

Danijel Horvat (2. mjesto)

Tena Hanžić (3. mjesto)

4. razred Dora Potnar (1. mjesto)

Petar Vulić (3. mjesto)

Nagrađeni učenici iz predmetne nastave su:

5. razred Rita Šalković (2. mjesto)

6. razred Antun Repinc (3. mjesto)

8. razred Tea Sušac (1. mjesto)

Agata Štajcer (2. mjesto)

Čestitamo učenicima i njihovim mentoricama!

objavio: Helena Vuković   datum: 11. 11. 2021.