Plastičnim čepovima do skupih lijekova

Osnovna škola Vladimira Vidrića uključena je u humanitarnu akciju Plastičnim čepovima do skupih lijekova koju organizira Udruga oboljelih od leukemije i limfoma Republike Hrvatske.

U sklopu međunarodnoga programa ekoškola zalažemo se za očuvanje i zaštitu okoliša kao i za očuvanje zdravlja djece i odraslih te kroz humanitarne akcije pomažemo ostvarenju cilja.

Tijekom posljednjih mjeseci djeca, roditelji i djelatnici škole skupili su četiri velike kutije  plastičnih čepova. Čepove će predstavnici Udruge ekološki zbrinuti u tvrtci GKP Čakom d.o.o., a dobivenim novcem nabaviti skupe lijekove za oboljele.

Zahvaljujemo svima koji su sudjelovali u akciji. Nastavljamo skupljati čepove te tako pomagati teško oboljeloj djeci.

Vidrići za djecu Hrvatske od srca!

objavio: Helena Vuković   datum: 10. 12. 2021.