MOGU, AKO HOĆU!

Dana 21. veljače 2012. godine policijski službenici i kontakt policajci Policijske postaje Kutina, Suzana Vukelić i Marijan Ložar, održali su dva prigodna sata razrednog odjela s učenicima četvrtog razreda na temu Mogu, ako hoću!

U prekrasnoj dvosmjernoj komunikaciji policajci – učenici koja se odnosila na upoznavanje policajca, kontakt policajca i policije općenito te njihovih poslova, došli su do zaključaka što je sve štetno za čovjeka, koje posljedice snosi čovjek koji uzima štetne tvari ili svojim postupcima nanosi štetu sebi i drugima u čemu je posebno značajna uloga policije da spriječi pojedinca u neprihvatljivom ponašanju ili mu pomogne da ne nanosi štetu sebi i svojoj okolini.
Mogu, ako hoću, djelovati pozitivno, jednoglasno je opredjeljenje učenika. Na raskrižju životnih putova krenut ću pravo, putem moga učitelja jer to mi osigurava sreću, prijateljstvo, zdravlje i uspjeh u životu.

Tekst:
Milka Ivanković, pedagog

Fotografije:
Nataša Šporčić, prof.

objavio: Marija Velcl   datum: 23. 2. 2012.