POSTANI VOJNI PILOT!

Dana 07.05.2013. godine Osnovnu školu Vladimira Vidrića u Kutini posjetili su predstavnici Ministarstva obrane Republike Hrvatske i upoznali učenike VIII. razreda sa zvanjem VOJNI PILOT. Natporučnik Bojan Bosnić uz punu opremu vojnog pilota govorio je učenicima VIII. razreda na vrlo slikovit način o programu civilno - vojnog školovanja -"Kadet" uz poruku "Postani vojni pilot" .

Uz njega je na susretu bio i natporučnik Nenad Žugaj koji je uz zvanje vojni pilot i jedan od vrhunskih hrvatskih sportaša sa osvojenom broncom na europskom i svjetskom natjecanju u hrvanju. Vojnim pilotima u pratnji bio je stožerni narednik Zoran Heric. Učenici su prosudili da je zvanje vojni pilot pravi izbor za budućnost za onoga koji ima dobro zdravlje i dobre sposobnosti.

Tekst: Milka Ivanković, dipl. pedagog

Fotografije: Marija Kokot, dipl. učitelj

objavio: Marija Velcl   datum: 10. 5. 2013.