DAN ŠKOLE!

Dana 13.6.2013. godine učenici i djelatnici OŠ Vladimira Vidrića obilježili su Dan škole u Pučkom otvorenom učilištu. Program je otvorila ravnateljica škole Snježana Coha, dipl. učitelj pozdravnim govorom osvrnuvši se na događanja i sudjelovanje naše škole u projektima tijekom školske 2012.2013. Nakon toga uslijedio je prigodni program koji su izveli naši učenici na temu „Jedan školski dan“. U programu su sudjelovali učenici Područnih škola Donje i Gornje Gračenice, učenici razredne i predmetne nastave matične škole.

Glavni glumac ovoga dramskoga spektakla bio je Borna Batinić u ulozi Vladimira Vidrića kojega budi Kutinska vila i odvodi u našu školu kako bi s učenicima proveo jedan školski dan. Bilo je pjesme, plesa, krasnoslova, odlične glume učenika nižih i viših razreda na koje smo ponosni. Zahvaljujemo svim voditeljima slobodnih aktivnosti na uloženom trudu i dobro odrađenom poslu te svim učiteljima koji su pridonijeli ostvarenju programa.

Tekst: Lorena Brozović, 6.c

objavio: Marija Velcl   datum: 14. 6. 2013.