DODJELA SVJEDODŽBI I NAGRADA UČENICIMA OSMIH RAZREDA

U Maloj dvorani naše škole, učenicima osmih razreda uručene su svjedodžbe. Onima koji su se posebno istaknuli u učenju ili postigli zapažen rezultat na natjecanju, dodijeljene su i nagrade. Nagrade su vrijedne knjige koje će im biti od velike koristi u daljnjem obrazovanju.

Ravnateljica škole pozdravila je okupljene i održala kratak govor, a jednako su učinili pedagoginja i razrednici.

Zahvalili su učenicima i njihovim roditeljima na suradnji, čestitali uspješan završetak osnovne škole i zaželjeli puno uspjeha u daljnjem školovanju i odabiru zanimanja. Prilikom uručivanja svjedodžbi, okupljeni su mogli vidjeti powerpoint prezentaciju sa slikama koje su nastajale u protekle četiri godine, što je izazvalo niz emocija kod učenika. Druženje je nastavljeno na domjenku.

Tekst i fotografije:

Jelena Bartulović, profesorica hrvatskoga jezika

objavio: Marija Velcl   datum: 26. 6. 2013.