DOBRODOŠLI ĐACI PRVAŠI!

Početak školske godine, vjerujemo, uvijek obraduje učenike, a posebno prvašiće i njihove roditelje. Školske godine 2013./2014. prvi razred matične škole pohađat će 33 učenika. Učenici su  raspoređeni u dva razredna odjela koje će voditi učiteljice Sanja Labus i Dragica Varat. Prilikom svečanog prijema, prvaše i njihove roditelje pozdravila je ravnateljica škole Snježana Coha, pedagogica Milka Ivanković i učiteljice. Zaželjele su im dobrodošlicu, a razveselili su ih mali plesači, glumci i recitatori. I ovu školsku godinu za učenike prvoga razreda organiziran je produženi boravak u školi kako bi što lakše svladali školske zadaće.

Prvašićima želimo da se ugodno osjećaju u školi, a za što bolji uspjeh moraju se pobrinuti sami.

Popis učenika prvoga razreda, šk. god. 2013./2014.:

objavio: Marija Velcl   datum: 3. 9. 2013.