POSJET GRADONAČELNIKA KUTINE

Gradonačelnik Kutine, Andrija Rudić, posjetio je OŠ Vladimira Vidrića. S ravnateljicom škole Snježanom Cohom i v.d. pročelnika za društvene djelatnosti Renatom Vlahek obišao je obnovljene sanitarne čvorove na sve tri etaže i razgovarao o potrebama škole.

»Za koju godinu nadam se da ćemo se vidjeti u nekom drugom svjetlu u opremljenosti škola, suradnji s drugim školama, kako u Hrvatskoj tako i u inozemstvu, razmjeni iskustava i korištenju fondova EU, što do sada nije bio slučaj», rekao je Rudić.

Družio se i razgovarao s učenicima prvoga razreda, podijelio im simbolične darove i zaželio puno uspjeha u školi. Zanimalo ga je što su dosad naučili, kako im je u školi, a prisjetio se i svojih školskih početaka upravo u našoj školi.

Tekst i fotografije:

Nataša Šporčić, prof. i dipl. knjižničar

objavio: Marija Velcl   datum: 20. 9. 2013.