DANI KRUHA 2013.

Na novom gradskom trgu 11. listopada 2013. godine održala se manifestacija na nivou Grada „Dani kruha“ na kojoj je sudjelovala i naša škola. Tema naše škole bila je „Med“. Sudjelovali su učenici razredne i predmetne nastave te predstavili raznovrsne proizvode na bazi meda: prirodne kozmetičke proizvode, lizalice, sladoled, kolače od meda, raznovrsne napitke, ljekovite pripravke, knjižice s receptima i zanimljivostima o medu. Izložbeno mjesto bilo je ukrašeno učeničkim uratcima, i kao i svake godine, pekarskim proizvodima mama i baka. Treba istaknuti i poseban način prezentacije – jedan učenik bio je odjeven u originalno odijelo pčelara, a jedna je učenica predstavljala pčelicu.

Iako nismo osvojili niti jedno od prva tri mjesta, s velikom željom čekamo sljedeću godinu. A koja tema će biti...saznat ćete na vrijeme!

Novinarska skupina „Vidra“

objavio: Marija Velcl   datum: 11. 10. 2013.