Natječaj!

Temeljem Zakona o poticanju zapošljavanja (NN 57/12, 120/12), a u cilju korištenja mjere „Javnog rada – Mladi za mlade – Pomagači u nastavi“ (u nastavku HZZ), ravnateljica Osnovne škole VLADIMIRA VIDRIĆA KUTINA  objavljuje

JAVNI POZIV

za prijem osoba na javne radove – pomagač u nastavi u Osnovnoj školi Vladimira Vidrića Kutina

- 4 izvršitelj/ica, na razdoblje od 01.veljače 2014. do 20.lipnja 2014.godine  u punom radnom vremenu

Poslovi pomagača u nastavi obavljaju se na temelju ugovora o radu i Nacionalnog plana za poticanje zapošljavanja i to:

-pomagač u produženom boravku s učenicima prvog  i drugog razreda – 1 osoba;

-pratnja učenika putnika u školskom autobusu, organizacija rada učenika koji imaju slobodan sat – 3 osobe
Uvjeti natječaja:
- nezaposlene mlade osobe do 29 godina sa završenim gimnazijskim obrazovanjem ili sa završenim prvim stupanjem visokoškolskog obrazovanja (prvostupnici)
- prijava u evidenciji nezaposlenih najmanje 30 dana
- potpisan Profesionalni plan zapošljavanja.
Uz pisanu prijavu na natječaj, potrebno je priložiti životopis, domovnicu, dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja i potvrdu o nekažnjavanju (ne stariju od 6 mjeseci), sukladno odredbama članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN br. 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 16/11, 16/12, 86/12 i 94/13) na adresu Škole s naznakom: „MLADI ZA MLADE – pomagači u nastavi“.
Prijave se podnose u roku osam dana od dana objave natječaja na oglasnoj ploči i mrežnim stranicama HZZ-a i web-u i oglasnoj ploči Škole na adresu: Osnovna škola Vladimira Vidrića Kutina, Školska 2., 44320 Kutina.
Nepotpune i nepravodobno dostavljene prijave neće se razmatrati.

Ravnateljica:

Snježana Coha, dipl. učitelj

Cijeli natječaj pročitajte OVDJE

objavio: Martina Bartolčić   datum: 19. 11. 2013.