UČENICI NAŠE ŠKOLE SUDJELOVALI U IZRADI NAJLJEPŠIH JASLICA!

Družba Sinova Bezgrješna slavi 2014. g. obljetnicu rođenja Ivana Bonafacija Pavletića iz Zbjegovače te su tim povodom organizirali likovno natjecanje za mlade. Motiv natjecanja bile su jaslice.

I naša je škola sudjelovala na natjecanju. Točnije, naš vjeroučitelj Davor Janković motivirao je učenike da naprave što ljepše jaslice. Povjerenstvo za odabir radova, u kojem su bili vjeroučitelj Davor Janković, učitelj likovne kulture Nikola Bartulić i učiteljica Katarina Požgaj, odabralo je pet najboljih radova za izložbu u Zbjegovači. Izložba počinje 14. prosinca u 10 sati u Područnoj školi Zbjegovača gdje će najbolji primiti i nagrade.

U natjecanju su sudjelovali učenici iz matične škole:

Ira Jankoska, Ana Begedin, Ivan Čorak, Ema Pružinec, Noa Vencel, Nadia Vencel, Anamarija Kabelka, Mona Ciglar, Lana Kostecki, Božo Nikolić, Nataša Nikolić i Dora Brozović.

Sudjelovali su i  učenici Područne škole Gornja Gračenica:

Martina i Dora Božiček, Vanja Plevnik, Michael Batković, Gabrijel Igrc, Luka i Sara Klišan, Adrijana Ratkajec, Ana Ačaj, Lana Pavlović, Jakov i Martin Kolar, Marko Slovic, Matija Andrić, Filip Lisac, Paula i Patrik Manhart, Ivan Putanec, Mihael i Gabrijela Zaplatić, Rafaela De Vila, Luka Juretić, Teo Zebec, Lana Boljevac, Nina i Luna Rudolf, Sara Peštaj i Natali Rožić.

Najboljim izrađivačima jaslica proglašeni su:

Noa Vencel, Nadia Vencel, Ana Ačaj, Marko Slovic, Lana Boljevac i Natali Rožić.

POGLEDAJTE RADOVE NAŠIH UČENIKA!

objavio: Martina Bartolčić   datum: 11. 12. 2013.