Učenici nižih razreda obilježili Dan plodova Zemlje

Dana 9.listopada 2009.  i učenici nižih razreda obilježili su Dan plodova Zemlje. Kako je to izgledalo pročitajte i pogledajte ovdje.

Uz pomoć svojih učiteljica i učitelja i u suradnji s vjeroučiteljicom Renatom Sučić, izložili su na školskom hodniku kruhove svojih majki i baka te razne kolače od jabuka. Stolovi su bili ukrašeni jesenskim plodovima, tikvicama, jabukama, sjemenkama. Pletene košare bile su pune peciva, a krušni proizvodi mirisni i ukusni.

Učenici su sudjelovali u raznim aktivnostima: pisanju sastava, recitiranju, učenju o kruhu.

Osobito sretni bili su prvi razredi. Izložili su svoje proizvode koje su donijeli iz prirode. Peciva su pojeli s učiteljicama Sanjom Labus i Dragicom Varat.

Svim učenicima atmosfera se  svidjela. Učitelji su bili vrlo ponosni na svoje učenike. Pokazali su im da se vesele sljedećem susretu s kruhom.

Nadamo se da su spoznali pravu vrijednost kruha.

Michaela Batković, 6. c

objavio: Administrator   datum: 17. 10. 2009.