NATJEČAJ!

Oglasna ploča škole

Na temelju članka 127. i 165. st.1. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (Narodne novine 87/08.,86/09., 92/10., 105/10., 90/11.,5/12. ,16/12., 86/12.,126/12. i 94./13.)  i članka 91. Statuta  škole, Školski odbor Osnovne škole Vladimira Vidrića Kutina raspisuje

N  A  T  J  E  Č  A  J
za izbor i  imenovanje ravnatelja škole, m/ž

Uvjeti:

Za ravnatelja osnovne škole može biti izabrana osoba koja  ispunjava uvjete za učitelja odnosno stručnog suradnika i ima najmanje višu stručnu spremu i pet godina radnog iskustva na odgojno obrazovnim poslovima u osnovnoj ili srednjoj Školi.

Ravnatelj se imenuje na vrijeme od pet godina.

Uz prijavu na natječaj, kandidati su obvezni priložiti (u izvorniku ili ovjerenom presliku):

-diplomu o stečenoj odgovarajućoj stručnoj i pedagoškoj spremi

-dokaz o položenom stručnom ispitu ili dokaz da je osoba oslobođena obveze polaganja   stručnog  ispita

-domovnicu

-životopis

-dokaz o radnom iskustvu na odgojno-obrazovnim poslovima (potvrda poslodavca, elektronički zapis o radno-pravnom statusu tj. potvrda Zavoda za mirovinsko osiguranje )

-uvjerenje nadležnog suda da osoba nije pod istragom i da se protiv osobe ne vodi kazneni postupak glede zapreke za zasnivanje radnog odnosa  u školskoj ustanovi propisane člankom 106. Zakona o odgoju i obrazovanju  u osnovnoj i srednjoj školi ( ne starije od 6 mjeseci).

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od objave natječaja u Večernjem listu.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u roku od 45 dana od dana isteka roka za podnošenje prijava.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta dostavljaju se na adresu: Osnovna škola Vladimira Vidrića Kutina, Školska 2.,44320 Kutina, s naznakom “Za natječaj za ravnatelja-ne otvarati”.

Predsjednik Školskog odbora:

Radovan Pančić

Napomena:

Natječaj je objavljen u u nacionalnom izdanju Večernjeg lista od srijede 19. 3.2014. i na Zavodu za zapošljavanje Kutina.

Cijeli tekst natječaja pročitajte OVDJE

objavio: Martina Bartolčić   datum: 19. 3. 2014.