SAJAM POSLOVA

Dana 22. ožujka 2010. godine učenici VIII. razreda OŠ Vladimira Vidrića, Kutina, u okviru Programa profesionalnog usmjeravanja posjetili su SAJAM POSLOVA u Kutini (Hotel Kutina) koji je organizirao Zavod za zapošljavanje - Područna služba Kutina pod pokroviteljstvom Grada Kutine.

Prilikom  posjete učenike je primila prof. Ankica Čulig, stručna suradnica za obrazovanje Obrtničke komore Sisačko - moslavačke županije i dala im vrlo iscrpne informacije o zvanjima i zanimanjima koja učenici namjeravaju odabrati pri upisu u srednju školu s posebnim naglaskom na mogućnosti zapošljavanja.

Psiholog Službe za profesionalno pri Hrvatskom zavodu za zapošljavanje u Kutini ponudio  im je uslugu elektroničke provjere sposobnosti u svezi izbora vrste srednje škole i obrazovnog programa po završetku osmog razreda.

objavio: Marija Velcl   datum: 24. 3. 2010.