OBAVIJEST ZA RODITELJE

Poštovani roditelji,

Ministarstvo znanosti i obrazovanja od 11.5.2020. omogućit će roditeljima koji su oboje zaposleni i ne rade od kuće te dok su na poslu nemaju mogućnosti za zbrinjavanje djeteta pod nadzorom odrasle osobe da djeca pohađaju nastavu u školi. Učenici će dolaziti u školu između 8 i 9 sati, a odlaziti iz škole između 11 i 12 sati. Ako želite da dijete pohađa nastavu u školi, molimo vas da se upoznate s Uputama za sprječavanje i suzbijanje epidemije covid-19 za ustanove ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja te osnovnoškolske ustanove u kojima je osigurana mogućnost zbrinjavanja djece rane i predškolske dobi te učenika koji pohađaju razrednu nastavu te s Epidemiološkim mjerama zaštite od zaraze virusom COVID-19 za djecu i roditelje koja će dolaziti na nastavu u školu od 11. svibnja 2020. Osim toga, roditelji trebaju popuniti i potpisati izjavu koja se nalazi u prilogu ove objave. Popunjenu i potpisanu izjavu trebate poslati na mail pedagogosvv@gmail.com najkasnije do utorka 5.5.2020. u 13 sati. Ako niste u mogućnosti poslati izjavu elektronski, možete je i osobno dostaviti u školu, ali pri tome pozvonite na vratima škole i čekajte dok vam se otvori, NEMOJTE ULAZITI U ŠKOLU. Hvala na suradnji i razumijevanju!

IZJAVA RODITELJA

objavio: Helena Vuković   datum: 4. 5. 2020.